Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Ortho-Shoes-2015

Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Ortho-Shoes-2015

Zapraszamy na VII Konferencje Naukowo-Szkoleniową ORTHO-SHOES-2015 organizowaną co dwa lata przez Instytut Przemysłu Skórzanego w Łodzi Oddział w Krakowie. Głównym celem Konferencji jest spotkanie przedstawicieli świata nauki i biznesu działającymi w obszarze szeroko rozumianej podologii, fizjoterapii, biomechaniki, zaopatrzeniu ortopedycznym. Głównymi tematami konferencji będą wkładki profilaktyczne i ortopedyczne, a także buty ortopedyczne.http://www.rehabilitacja.interservis.pl/index.php?

Słowo po Konferencji i Targach Rehabilitacyjnych 2015:

Szanowni Państwo, serdecznie dziękujemy za udział w Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Ortho-Shoes 2015,
a także w targach rehabilitacyjnych w Łodzi. Jako firma przedstawiliśmy swoją ofertę materiałów do produkcji wkładek ortopedycznych, a także pewnych elementów np. do pobierania miary stopy – pianki ortopedyczne (oferta dostępna
na stronie: https://wbucie.pl/katalog ) . Bardzo dziękujemy za każde miłe słowo i podziękowania.
Szczególnie dziękujemy Organizatorom za przygotowanie tak udanej i merytorycznej konferencji.

Tym z Państwa, którym nie udało się z nami spotkać podczas targów i konferencji zapraszamy do kontaktu mailowego: kontakt@wbucie.pl, a także telefonicznego: tel: +48 739 012 266.

Wszystkim z Państwa udzielimy każdej informacji potrzebnej do jak najlepszego wykonania wkładek ortopedycznych
i profilaktycznych
po to, aby Państwa pacjenci/klienci cieszyli się z odpowiednio zindywidualizowanych i  wytrzymałych wkładek ortopedycznych.

Dodaj komentarz